Nasza historia

17 charakterów, 17 miast w Polsce i na świecie, 17 preferencji kulinarnych.

To właśnie my – 17 kobiet, które założyły blog BaBy w kuchni.

Połączył nas fakt, że w grudniu 2010 roku wszystkie wylądowałyśmy na porodówkach. Spotkałyśmy się online na forum BabyBoom (stąd dwie duże litery B w nazwie bloga), by wspierać się w trudach macierzyństwa.

Ale ile można rozmawiać o dzieciach? Spotkania z wirtualnych szybko zmieniły się w rzeczywiste, a my poruszałyśmy kolejne tematy, między innymi kulinarne. Początkowo spisywałyśmy nasze przepisy w Wordzie, ale szybko zrobiło się ich tak dużo, że padł pomysł, by przenieść je na blog. I tak 17 lutego 2013 roku na blogu BaBy w kuchni pojawił się pierwszy przepis!

Dziś mamy tu już ponad 1000 receptur, a blog jest odwiedzany co miesiąc przez ok. 20 tysięcy osób! Na blogu możecie przeczytać recenzje książek kulinarnych i testy produktów przydatnych w kuchni, wspólnie z innymi blogerkami kulinarnymi stworzyliśmy też kilka autorskich e-booków, np. na walentynki albo na Boże Narodzenie.

Mam na imię Ewa i opiekuję się blogiem od samego początku. To ze mną będziesz rozmawiać, jeśli wyślesz do nas maila. Pisz śmiało w każdej sprawie!

Nasz adres: kontakt@babywkuchni.com.pl