Kulinarne świętowanie przepisy na karnawał darmowy e-book
||

Kulinarne świętowanie – przepisy na karnawał (darmowy e-book)

Był już e-book na Boże Narodzenie, był e-book na walentynki, były nawet przepisy na Dzień Dziecka. W tym roku przyszła kolej na e-book na karnawał! Znajdziecie w nim przepisy na przekąski, słodkości i drinki, które możecie przygotować w sylwestra i później – przez cały okres karnawału. Część może być Wam znana, ale wiele z nich Was zaskoczy!

Przepisy na karnawał przygotowało 15 blogerek kulinarnych. Projekt koordynowała Magda z bloga Czekoladowy Muffinek, składem zajęła się Sylwia z agencji reklamowej 13design, a ja, oprócz tego, że zamieściłam w e-booku kilku przepisów, zajęłam się redakcją i korektą treści. Moich przepisów szukajcie na stronach:

7: grissini domowe
16: sałatka nicejska
26: oponki serowe

Na samym końcu zamieściłyśmy coś dla Waszych dzieciaków – świąteczne kolorowanki przygotowane przez Milenę z bloga Cytryniaki!

Kulinarne świętowanie! Przepisy na karnawał

A teraz czas już na prezentację e-booka! Możecie go czytać na komputerach, przeglądać na komórkach, a możecie całość wydrukować. Wystarczy kliknąć w poniższy baner, a e-book wyświetli się na Waszym ekranie. Miłego i smacznego czytania!

Kulinarne świętowanie przepisy na karnawał pobierz darmowy e-book

 

Podobne wpisy